Tingimused

Ostmine

1. Vali välja meelepärane toode ja vajuta nupu “Lisa korvi”. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

2. Avaneb aken, kus saad valida kahe nupu vahel “Mine maksma” või “Jätka ostmist”. Valides “Jätka ostmist”, saad ostukorvi tooteid juurde lisada. Valides “Mine maksma”, suunatakse teid ostukorvi lehele, kus tuleb täita kontaktandmed, et kauba eest sisi tasuda.

3. Ostukorvi lehel kontrollige üle, et korvis on ainult tooted, mida soovite osta. Samuti kontrollige, et kogus oleks korrektne. Igale tellimusele lisandub saatmiskulu.  Täitke ära kontaktandmete lahtrid. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Valige maksmiseks sobiv Internetipank ja vajuta nupule “Maksa”.

4. Teid suunatakse Internetipanka, kus saate tellimuse eest tasuda. Kauba eest saab tasuda Eesti pangamaksete abil, tasudes 100% tellimuse hinnast. Kui soovite tasuda tellimise hetkel 50% tellimuse hinnast ja ülejäänud 50% kauba kätte saamisel, saatke kiri e-mailile ain@muusikapood.ee.

5. Pärast makset vajutage kindlasti nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

6. Pärast tellimuse eest maksmist tuleb kontaktandmetesse sisestatud e-mailiaadressile vastavasisuline kiri.

7. Tellimus pannakse teele paari päeva jooksul ja saadetakse teile Eesti Postiga.

Tagastamine
Ostetud kauba mittesobivuse korral teil õigus see 14 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis (pakend avada ettevaatlikult), kasutamata ning kahjustamata. Kui klient soovib lepingust taganeda, tuleb kaup viivitamatult Müüjale tagastada. Müüja kohustub viivitamatult tagastama kliendi tasutud summa, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

14- päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul:

1. Mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi);

2. Mis on kiiresti riknev;

3. Mille kasutamistähtaeg on möödunud;Asjadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada. Näiteks pakendist välja võetud pesu, kosmeetika.

Müüja ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ebaõige hooldamise või rikkumise tõttu. Juhul, kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitatada toote väärtuse vähenemine.